Ako sa schvaľoval prvý zákon o komore

Prepis rokovania NRHistória schvaľovania zákona 10 1992 o komore

Publikované v Nezaradené | Vložiť komentár

Návrh na krátke obnovenie diskusného fóra komory

Vzhľadom k blížiacemu sa Snemu Komory veterinárnych lekárov SR som si dovolil komoru listom požiadať o krátke spustenie diskusného fóra k prezídiom predkladaným materiálom na schválenie snemom.ziadost-o-zriad-df

Publikované v Problematika KVL SR | Vložiť komentár

Zrušenie diskusného fóra Komory veterinárnych lekárov SR

Prezídium našej komory zrušilo svojim rozhodnutím komorové diskusné fórum z dôvodu neplnenia funkcie očakávanej od diskusného fóra, jeho zneužívania a podozrenia z protiprávneho uverejňovania príspevkov.
Dlho som premýšľal, čo vlastne takáto formulácia znamená a čo je hlavnou príčinou rozhodnutia Prezídia komory. Nenaplnenie funkcie očakávanej od diskusného fóra – toto síce znie veľmi múdro ale asi je to somarina. A to až taká, že je to vlastne zbytočné rozoberať. Protiprávne uverejňovanie príspevkov – toto tiež dôvod nebude. jediný kto totiž protiprávne uverejňoval príspevky sedí pravidelne za, nazvem to, prezídiovým stolom a tak nie je problém zjednať takpovediac okamžitú, hoci i pleskovú nápravu. Zostáva nám teda posledné tvrdenie – zneužívanie diskusného fóra. Toto bude pravý dôvod. Diskusné fórum nám niekto zneužíval proti záujmom členov prezídia a ono to nemohlo ovplyvniť. A ten niekto to robil tak dobre, že jediným riešením ho bolo odstaviť z komorovej stránky formou zrušenia diskusného fóra.Riešenie to rýchle, efektívne, ale v dnešnej dobe extrémne neperspektívne.   
Publikované v Problematika KVL SR | Vložiť komentár